نظرسنجی: آیا متین دوهنجره ارتباطی با گروه های منحرف ماسونی و شیطان پرست دارد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله 100 در صد ایشون دست نشانده ی ماسونهاست 13.04% 3 13.04%
نمیتوان قضاوت صد در صدی کرد اما اعمالش بسیار مشکوک است 26.09% 6 26.09%
حتی اگر شیطان پرست هم نباشد شدیدا تحت تاثیر آنها قرار گرفته است 56.52% 13 56.52%
متین شیطان پرست نیست و مقاله کاملا غیر منطقی میباشد و تهمتی بیش نیست 4.35% 1 4.35%
تمام 23 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا متین دو حنجره هم شیطان پرست است؟
۴:۵۳, ۲۳/مهر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/مهر/۸۹ ۴:۵۹ توسط Amir.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: 2.jpg]

متین دو حنجره ، بی پرده بگم که تقریبا این چند ساله دیگه همه شناختنش چه کسایی که مثل من تو کار ماسون و نماد شناسی هستند چه کسانی که موسیقی کار میکنند...این چند مدت بحث های زیادی سر شیطان پرست بودن این فرد بوده ... اما ما به طوری دیگر این فرد را کمی بررسی میکنیم امیدوارم راضی باشید و سریع به ما اشکال نگیرید...به ادامه مطلب بروید...

از همین اول بگم که من اصلا به این فرد نمیگم شیطان پرست یا هر چیزه دیگه است پس خواهشا توهین نکنید...با سند میریم جلو...

سبک موسیقی متین 2 حنجره بنا به گفته خودش راک هست و خودش رو پدر راک شرقی (البته فکر کنم) میدونه...اسم موسیقی راک برده شد از اسمش دیگه معلومه چی هست ، حالا اونش دیگه بماند که چه کسایی در خارج مشغول به کار در این سبک هستند...بهر حال...

این آقا هم بنا به نوع سبکش مجبوره از این نماد ها استفاده کنه و بگه که من این کاره نیستم البته ما نمیگیم تو هستی ...اما جنابعالی که میدونی داخل کشور به این نوع سبک جنابعالی و نماد های استفاده شده در تصاویرت حساس اند دلیل این همه استفاده از این نماد ها چیه؟به عکس های پایین دقت کنید...

[تصویر: 6csjapv.jpg]

تو عکس بالا دیگه نمیدونم نیازی هست توضیح بدم یا نه؟چرا عینک یه طرف شیشه نداره و تک چشم معلومه اونم چشم چپ؟خیلی از دوستان علاقه زیادی به این فرد دارن اما خواهشمندم به من عرض کنید که چرا آقای متین 2 حنجره از نماد تک چشم فراماسون ها به این گونه در این عکس استفاده کرده...؟ولله مدل هم که نیست یا حداقل هنوز نشده پس خواهشا نگید که داره مدل میاد واسه ما...

------------------------------------

عکس های پایین تیکه هایی از ویدئو موزیک مورچه های این آقا هست که فکر کنم دیگه99% طرفداران این فرد ، این ویدئو را دیده باشند

البته اگه این داشمون بگه که متال میخونه ما شاید زیاد بَراش ایراد نگیریم اما تو سبک راک تا اون جایی که بنده تحقیق کردم زیاد این قیافه ها و نماد هارو ندیدم...اما تو موسیقی متال و مخصوصا هوی متال به وفور این نماد ها دیده میشه...

حالا شما به 3 عکس اول دقت کنید که در این 3 عکس سعی داره به نوعی خودش رو خ - ف - ن و هولناک نشون بده به نوع آرایش مو چشم هاش و نگاهاش دقت کنید...

در عکس آخر هم دلیل اون گردنبند صلیب رو نفهمیدیم چیه ؟... بحث صلیب مفصله و جاش نیست اینجا بگم فقط بگم که این صلیب تماما بر عکس نظرات اسلام درباره حضرت مسیح است و استفاده از این نماد هم در واقع قبول باور ضد اسلام و مسیحیت دروغین است که این آقا متین ما کم نذاشته و ازش استفاده کرده...

[تصویر: Matin2Hanjare%20%281%29.jpg]

[تصویر: Matin2Hanjare%20%283%29.jpg]

[تصویر: Matin2Hanjare.jpg]

[تصویر: Matin2Hanjare%20%282%29.jpg]

این عکس از متین رو که دیدم دیگه یه جورایی شک کردم که این فرد دانسته از این نماد ها استفاده میکنه؟نماد زمین شطرنجی نمادیه که میشه گفت جزو نماد های حرفه ای هاست موندم این آقا چرا روی یک زمین شطرنجی عکس گرفته...(به زودی نوضیحی از زمین شطرنجی میذاریم)

[تصویر: matin2hanjere-shirin.gif]

[تصویر: 2.jpg]

دیگه فکر کنم آقا متین با این عکس حجت رو بر ما تموم کرد و ثابت کرد که کاملا دانسته از این نمادها استفاده میکنه... نماد دست شیطانی نمادی که دیگه همه با اون آشنایی دارین ... حالا برای چی این فرد از این نماد معروف فراماسون ها و گروه های شیطانی استفاده کرده؟...اما ذکر یک نکته واجبه که بگم در بعضی از موزیک هاش حرف از خدا و آخرت میزنه که کار بنده رو برای اینکه بگم این فرد شیطان پرست هست یا نه سخت میکنه من با دلیل این ها رو گفتم حالا ببینم نظر شما دوستان چیه؟

با تشکر از آقا حمید و حاج ناصر برای کمک در گرد آوری این مطلب...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۲۳, ۲۵/مهر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/مهر/۸۹ ۱۱:۴۰ توسط جوینده حق.)
شماره ارسال: #2
آواتار
با سلام
با توجه به اینکه من این شخص را نمی شناسم باید اعلام کنم که دلایل شما برای شیطان پرست دانستن او کافی نیست. نمادهایی که خوانندگان ما بکار می برند اغلب تقلیدی از حرکات و نمادهای خوانندگان غربی است بنابراین نمیتوان فقط به آنها استناد کرد بلکه محتوا و مفهوم آهنگهای آنها هم بسیار مهم است.
در صورت امکان دلایل و مستندات محکم تری برای اثبات ارائه کنید.
با تشکر.

امضای جوینده حق
همسنگر به من اعتباری مده
من نمی خواهم از کسی که به عشق اسلام و امام زمانش تازه در این سنگر مقدس ثبت نام کرده هیچ برتری داشته باشم.
۱۰:۳۹, ۲۵/مهر/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
اولا ما به کسی ماسونر نگفتیم...دوما مهم نیست طرف ماسونر باشه یا نه مهم اینه که همگام با اونهــــا داره پیش میره...که متاسفانه این خواننده دچـــار همین مشکل هستند که ناخواسته یه عد جوون هم درگیر مسائل خودش کرده....
۲۳:۴۱, ۸/آبان/۸۹
شماره ارسال: #4
آواتار
به نظر بنده به احتمال % 99 این فرد با اعتقاد و آگاهی کامل از این نماد ها استفاده می کنه!!!Exclamation

امضای Seyed Mohsen
اَلا يا اَهلَ العالَم:
اِنَّ الحُسَین مِصباحُ الهُدی وَ سَفینهُ النِّجاه
.....
اَشهَدُ اَنَّ فاطمهَ بِنتَ رسولِ اللهِ، عِصمَهُ اللهِ الکُبری و حُجَّهُ اللهِ عَلَی الحُجَج
۲۳:۵۴, ۸/آبان/۸۹
شماره ارسال: #5

در بسیاری موارد دیده شده که چنین اشخاصی فقط برای جلب توجه و نوگرایی به چنین تقلیدهایی دست می زنند.
که من نام "سرباز احمق"را شایسته ی این افراد میدانم.زیرا بدون اینکه بدانند به شیطان و یاران منحوسش خدمت میکنند.

امضای فانوس
من با تمام کوچکیم وظیفه ی فانوس بودنم را درک کرده ام

پس بیایید همه فانوس باشیم تا جهانی را روشن کنیم.
۰:۳۹, ۹/آبان/۸۹
شماره ارسال: #6
آواتار
البته اگر این موضوع برای دوستان جالب است و نیاز به دیدن عکس های اینگونه دارند درباره این فرد به اینجــــا که کامل تر در این باره صحبت کرده است مراجعه کنند

http://shekayate-hejran.blogfa.com/post-13.aspx
۰:۴۹, ۹/آبان/۸۹
شماره ارسال: #7
آواتار
فکر کنم فراماسون باشه چون دقیقا از نماد های ماسونی استفاده میکنه.
مگه میشه یه نفر بدون اگاهی درست از نمادهایی استفاده کنه که ماسون ها استفاده میکنن؟(زمین شطرنجی-یک چشم-ریش بز و....)
۰:۵۷, ۹/آبان/۸۹
شماره ارسال: #8
آواتار
البته در سبکی که استفاده میکنه (راکـ) استفاده از این نمادها به دلیل نفوذ فراماسونری در آن متداول است ولی فکر کنم تا الان دیگه باید متوجه این حرکاتش شده باشه و در آینده نباید استفاده کنه ولی به نظر حقیر این فرد بصورت ندانسته استفاده میکند به همان دلیل بالا که عرض کردم
۲:۱۶, ۹/آبان/۸۹
شماره ارسال: #9
آواتار
برای خیلی ها در ایران وقتی میگیم فلان ایرانی شیطان پرسته یکمی موضوع ثقیله.چون درک درستی از شیطان پرستی ندارن
اصلا میپرسن شیطان رو هم مگه میشه پرستید؟ منظورت همون بی خدا و کافره دیگه؟

درسته تا وقتی کسی نگفته من ماسون و شیطان پرست هستم ، ما هم حق ایراد اتهام نداریم
اما مگر می شود کسی حجاب داشته باشد و نماز بخواند و ما بگوییم مسلمان نیست؟ خب اگر نیست پس اینکارها برای چیست؟

وقتی هم کسی از نمادها و حرکات خاصی استفاده کند ، ناچاریم به او بدبین باشیم و بگوییم احتمالا این شخص هم ...
۱۷:۴۴, ۲۶/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/آبان/۸۹ ۱۶:۳۲ توسط ahmads.)
شماره ارسال: #10

متین دو هنجره خواننده ای شیطان پرست یا....؟؟؟ shekayate-hejran.blogfa.com

[تصویر: vqtcwaumtyqprllsz8uh.jpg]
متین دو هنجره شخصی هستش که به قول خودش و طرفدارانش پدر سبک راک شرقیه.این خواننده توی این چند سال طرفداران زیادی پیداکرده و به دلیل استفاده مکرر و مشکوک از علایم شیطان پرستی در اجراها و عکس هاش متهم به شیطان پرست بودن شده البته دوستان توجه کنند که فراماسونر ها و شیطان پرستان شیطان رو نمی پرستن بلکه از شیطان به عنوان نمادی برای مبارزه با ادیان دیگر استفاده میکنند و همانطور که سایت کلیسای شیطان اعلام کرده:شیطان پرستی بی دینی است... خود پرستی است ...ما خودمان را میپرستیم ...شیطان پرستی ماده گرایی(ماتریالیسم) است..مذهبی که در آن نیاز به توضیح هیچ کدام از کارهایمان به هیچ کس نداریم .شیطان پرستی اعتقادی به وجود خدا بهشت و جهنم ابلیس فرشته ...ندارد.

پس اگه میگن کسی شیطان پرسته به این معنا نیست که واقعا شیطان رو قبول داره یا اون رو پرستش و عبادت میکنه...

برگردیم به بحث اصلی... متین برای رفع این اتهام آهنگی برای نفی شیطان پرست بودنش خونده و طی مصاحبه هایی که با وی شده شیطان پرست بودش را منکر شده.اما به هر حال حالت های که توی عکس ها و اجرا هاش داره و همچنین سبک گریم و چهره ظاهری اش دیده میشه چیز دیگه ای رو نشون میده بنده در این پست وبلاگم با استفاده از مستنداتی که دوستان عزیزم در اختیارم گذاشته اند و همچنین مطالبی که خودم به اونها اضافه میکنم سعی کردم تا این موضوع رو بررسی کنم

اگرچه متین در برخی از کارهای خود اسم از خدا برده اما همونطوری که عرض کردم استفاده بی مورد از علامت ها و نماد های الحادی شیطان پرستان و همچنین گریم های ظاهری باعث شده این شخص متهم به شیطان پرست بودن بشه

من وقتی قضیه شیطان پرست بودن ایشون رو با طرفداراش مطرح میکنم دلیل اونها برای رد این اتهام غالبا اینه که سبک راک هم برای خودش یه جایگاهی داره و همونطور که خیلی ها سبک پاپ و رپ رو برای اجراهاشون در نظر میگیرن ایشون هم این سبک رو به عنوان سبک اصلی خودش در نظر گرفته و استفاده متین از حالتهای خواننده های راک اشکالی نداره و این مسئله به خاطر سبک ایشونه وگرنه منظوری خاصی از استفاده کردن از این علایم ندارن

اما توجه داشته باشین که سبک ایشون, صرفا نحوه خوندن و استفاده از ابزار آلات(موسیقی) خاص اونها و نحوه نواختن رو توجیه میکنه

نه آرایش صورت و استفاده از نماد های الحادی

آیا کسی که سبک راک داره باید دقیقا همون گریمی رو داشته باشه که گروه های متال شیطان پرست دارند

گریم ها و علایمی که گروه های منحرف غربی از خودشون نشون میدن فقط مربوط به سبک خوندن اونها نیست بلکه بیشتر ریشه در تفکرات الحادی و شرک آمیز و کفرگونه ی اونها داره و تبلیغی برای تفکرات شیطانیشون هر علامتی که از طریق اونها استفاده میشه معنی خاصی داره و مختص سبک راک نیست همونطوری که این علایم رو ما در سبک رپ میبینیم.

اگه واقع گرایانه نگاه کنیم متاسفانه آقای متین با تقلید کامل از اونها دقیقا داره نقش یک مبلغ رو برای اونها بازی میکنه و تفکرات ماسونی اونها رو در جامعه ما ترویج میده و عده ی زیادی ندانسته و صرفا به خاطر ریتم آهنگ های ایشون و استفاده از ابزارآلات خاصشون علاقه مند به اجراهای ایشون شدن.وگرنه انصافا اشعاری که ایشون استفاده میکنند دارای بار معنایی خاصی نیست و در برخی از آنها صحبت از عشق شکست خورده و یاس و ناامیدی دیده میشه و تعدادی از تولیدات ایشون هم فقط حالت دفاعی دربرابر دیگران داشته و متاسفانه مکررا استفاده از الفاظ رکیک در آهنگ های ایشون دیده میشه که نه تنها اثر مثبت و آموزندگی نداشته بلکه همه و همه باعث تاثیر منفی در نحوه صحبت کردن,احترامات، فرهنگ، اخلاق ، طرز زندگي و مد در افراد مستمع میشه پس نتیجه میگیریم حتی اگر موضوع ماسونی بودن تفکرات ایشون هم مطرح نباشه اجراهای ایشون اثر مثبت خاصی نداره که بخوایم از اثراتش دفاع کنیم(البته استعداد خوانندگی ایشون رو نمیشه نادیده بگیریم)که متاسفانه امروزه در تمامی سبک ها اکثرا اثر مثبتی دیده نمیشه و و بدون تردید در درجه اول بدترین آموزه ها رو خواننده های رپ در جامعه ایجاد میکنن البته تکست های دارای آموزه های مثبت هم قطعا نقش به سزایی در فرهنگ سازی داره دلیلش هم کاملا مشخص و محسوسه(به علت فراگیر شدن سبک رپ در تمامی اقشار و سنین و کم رنگ شدن سبک های قدیمی و کلاسیک )که از این قبیل آهنگ ها میتونیم آهنگ ( باید بتونیم) اجرای آقای یاس(یاسر حجت یاری)رو مثال بزنیم .بگذریم...داریم از بحث اصلی خارج میشیم...حالا این چند تا عکسی که از آقای متین گذاشتم رو نگاه کنید وخودتون قضاوت کنید:

عکس اول :
[تصویر: 2wbmtbogjvnhmbt76jb.jpg]
این نحوه قرار گیری دست ها یکی از حالت هایی است که در این عکس متین دیده میشه و اما معنی این علامت: کاهنان مصر باستان هميشه هنگام اداي احترام دستان خود را به صورت ضربدري(مثل عکس فوق) در مقابل سينه شان مي‌گرفتند و يا در نگاره‌ها و مجسمه‌هاي پادشاهان مصري (فراعنه) عموما آنها را با همين حالت مشاهده مي‌فرماييد که به معناي احضار شيطان و خضوع در برابر شیطان و بندگي و پرستش اوست.

به نمونه های دیگری ازین علامت از مجسمه های فراعنه توجه کنید
[تصویر: dp537tq1xqhf550ri0nv.jpg]
[تصویر: o0qtamowqntz1nl70uh.jpg]

استفاده ازهمین علامت توسط خوانندگان منحرف غربی
[تصویر: jqsob5984oaikg21u8d8.jpg]

حالت دستهای کابالیست آلمانی
[تصویر: 4spvalrvys5czl109mbn.jpg]
ژاکوب بومه JACOB BOMEH: کابالیست و کیمیاگر آلمانی

«بومه» که خود را کشيشي کاتوليگ معرفي میکرد!!! و در واقع از يهوديان آنوسي بود در سخني عجيب اعلام کرد: من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغي حقيقتي را دريافتم که بسيار بسيار جذاب تر از ارتباط بين خدا و بشر و خوبي و بدي است. آري تابش نور آفتاب در داخل اين ظرف فلزي حرفي شبيه X را به وجود آورده بود و «بومه» اين اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابليس به دنياي مادي مي‌دانست.

پس از بومه اين علامت به صورت مخفيانه و به شکل يک کد ارتباطي ساليان دراز در بين صهيونيستها، کاباليستها، فراماسونها و شيطان پرستان استفاده مي‌شد تا اينکه اخيرا به صورت گسترده و علني و تحت عناوين مختلف(فيلم، بازي رايانه‌اي و...) از آن استفاده مي‌شود و همانگونه که عرض نمودم اين علامت نشان ظهور و احضار ابليس و بندگي اوست. خود اين مسئله (استفاده علني از علامت X پس سالها مخفي کاري) خبر از طرحي شيطاني براي جهانیان دارد.
آري ظهور شيطان و حکمراني او بر انسانها و پرستيده شدن او از سوي ايشان(1).

مسئله دوم که احتمالا در عکس های بالا متوجه اون شدید: مقایسه ریش فراعنه با مدل همیشگی ریش متین که شبیه هم نیستن بلکه دقیقا مثل همند

عکس دوم

[تصویر: hn41aoy2ivqqdkgwtm6v.jpg]

مورد بعدی نمایش دادن چشم چپ به عنوان یکی از نماد های اصلی ماسونی که دقیقا مشخص و واضحه که این کار رو به خاطر مد بودن یا قشنگی استفاده نکرده بازم خودتون قضاوت کنید(دوستانی که آشنایی با ماسونها ندارن بهشون توصیه میشه مقاله فراماسونری دجال آخرالزمان سایت وعده صادق رو حتما مطالعه کنند)

هرچند نیازی به توضیح تصویر بالا نیست اما عکس پایین و نشان چشم چپ رو ازخواننده معروف شیطان پرست مرلین منسون ببینید(نماد چشم چپ مرلین توی اکثر تصاویرش دیده میشه)
[تصویر: vc37t2z99kbuqle2d8ze.jpg]
اینم یکی دیگه
[تصویر: s8umaq8xz13pd1losgr.jpg]
عکسهای پایین هم استفاده از علامت دست شاخدار مخصوص ماسون هاست که همه از منشا اون آشنایی دارن
http://www.irupload.ir/images/7m5f0uxe714bolfoiz.jpg
http://www.irupload.ir/images/m2ti8hbm65s9djh0d5i.jpg
[تصویر: jgj0hp0nimzvbhu4uowk.jpg]
اینم استفاده از علامت توسط خواننده های خارجی
[تصویر: 8i3o18nnq2phd33zvzp.jpg]

مواردی که بالا دیدید سه مورد از اصلی ترین نماد های شیطان پرستی و استفاده اونها توسط ایشون هستش

عکس های پایین مواردی هستن که هرچند صد در صدی نیستن اما خیلی خیلی مشکوک میزنن

عکس اول استفاده از گردنبند صلیب در ویدیوی مورچه ها هستش .توجه کنید که این صلیب از صلیب های مسیحیان نیست و گفته میشه که نشات گرفته از عقاید شیطانی و ضدمسیحیت ماسونی هستش
[تصویر: n1hwxyhxkadni9n2ql4d.jpg]
عکس بعدی مربوط به نماد زمین شطرنجی که تمام لژ های ماسونی(مرکز فعالیت ماسونها)سطح شطرنجی دارند
[تصویر: 425c1ch2pbypjmf21w0.gif]
اینم عکس های زمین لژهای ماسونی
[تصویر: gkqge9rr5un9a8jg5l9.gif]
عکس جرج واشنگتون, ماسون درجه 33 و موسس ایالات متحده و در واقع پرقدرترین ماسون شناخته شده ی دنیاست . (به سطح شطرنجی زیر پای او توجه کنید)
[تصویر: km9urphw8mjbkxbywy3d.gif]
عکس بالا هم عکسی از یک لژ ماسونی هستش که میبینید هرجا لژ هست کفش شطرنجی

اگه میخواین فلسفه شطرنجی بودن کف لژهای ماسونی و معنی و مفهومش رو بدونین قسمت 30مستند ظهور (the arrivals) رو نگاه کنید

دانلود قسمت 30 مجموعه ظهور (زمین شطرنجی و خدایان) با حجم 44 مگابایت

سوال اینجاست که چرا از همه جا روی زمین شطرنجی عکس گرفته

این عکس هم شباهت متین رو به یکی از خوانندگان گروه (به نظرم marduk)که جزو خشن ترین گروه های متال هستش
[تصویر: afxagewp2f5u1a613nqc.jpg]
به گفته ی یکی از اساتید محقق در عرصه شیطان پرستی, زنجیری که به شکل زیر در گردن متین هستش نماد بندگی شیطان هستش که توسط شیطان پرستان استفاده میشه.
[تصویر: 1wcgeyry0daeq47za75e.jpg]
عکس پایین:شباهت به مسلمان ها یا...
[تصویر: 2mto1l0095sa36s82n1a.jpg]
[تصویر: bbmt3jvuc81bk9p8hbjy.jpg]

عکس زیر هم که نیاز به توضیح نیست و واقعا باعث تاسف هستش که کسانی که خودشون رو خواننده و هنرمند و صاحب سبک میدونن هنرشون رو اینطوری یه نمایش بگذارن

عکس رو نذاشتم لینکش اینجا

در انتها خدمت دوستان و احیانا طرفداران ایشون عرض کنم که بنده هیچ دشمنی شخصی با ایشون ندارم و صرفا به بررسی این موضوع پرداختم و هیچ اصراری ندارم ایشون رو شیطان پرست معرفی کنم ولی استفاده از نماد های اصلی شیطان پرستان توسط ایشان را هم نادیده نمیگیرم و خواهشی که از شما دارم اینه که واقع بینانه قضاوت کنید ایشون شدیدا داره تفکرات الحادی اونها رو در جامعه ترویج میده .

منتظر نظرات شما هستم.

منابع:

(1) http://www.tabnak.ir/

(2) http://zohur12.ir

با تشکر ویژه از دوستان سایت ظهور 12

لطفا به وبلاگم سر بزنید shekayate-hejran.blogfa.com

امضای ahmads
بی ثمر هرساله در فکر بهارانم ولی
چون بهاران میرسد با من خزانی میکند

ظهور بسیار نزدیک تر از آنست....

منتظر دیدار شما احمد سبحان